Kurumsal

1997 yılında yangın söndürme cihazları dolumu, bakımı ve pazarlaması üzerine başladığımız sektör tecrübemizi günümüze kadar geliştirerek kaliteyi müşteri memnuniyetine dönüştürmeyi başarmış bir firma olduk.

Yanardağ olarak yangın söndürme cihazları dolum ve bakımı konusunda "Hizmet Yeterlilik Belgesi"ni 2008 yılında Sanayi Ticaret İl Müdürlüğünden alarak hizmet kalitemizi uluslararası standartlara ulaştırdık. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Tebliğ yayınlanarak mecburi uygulamada bulunan TS 11827 "İş yerleri-Yangın söndürme cihazlarına bakım ve dolum hizmeti veren yerler için kurallar" standardına göre Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi almak için bakım ve dolum personelimizin standartta atıf yapılan TSE ISO/TS 11602-2 Standardı gereği "periyodik bakım, dolum, test, onarım, periyodik muayene ve bakım hizmetleri" konusunda aldığımız eğitimin sonunda sınavdan başarıyla 
geçerek "Hizmet Yeterlilik Belgemizi" 2010 yılında aldık.

Sektörümüzde daha yüksek hedeflere ulaşmak ve kalitemizi başkalarına bağlı kalmadan yükseltebilmek için Mersin'de ilk ve tek olarak yangın dolapları ve yangın tüpleri üretmek üzere Tırmıl Sanayi Sitesindeki fabrikamızı kurarak üretime başladık. Türkiye genelinde bayi ağımızı kurarak yangın söndürme sistemleri sektöründe ulusal bir marka olma konusunda kararlı adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.

TSE 11827 HYB ve EN ISO 9001-2008 kalite belgesi ile yüksek standartlarda iş yaptığımızı ispatlamış oluyoruz. Bu doğrultuda, sektördeki firmalara ve bayilerimize yangın güvenliğiyle ilgili her türlü malzeme ve ekipmanları kaliteli ve uygun maliyetli bir şekilde tedarik etmekteyiz.   

Kamu kurumları ve büyük hacimli kurumsal şirketlerle malzeme konusunda ve yangın güvenliğiyle ilgili projelerde tedarikçi veya müteahhit pozisyonunda hizmetler de vermekteyiz. 

Ülkemizin gelişmesine katkıda bulunarak, dünya standartlarında yangın güvenliği hizmeti veriyor, gelecekte büyümeye devam ederek sektörümüzün öncülerinden olmayı hedefliyoruz.